Cts. May 25th, 2024

Neden Fuara Katılmalısınız?

33. Hotel Equipment Ve 29. Food Product Fuarları Yoğun İlgi Gördü 

HORECA–Ekipman Fuarı , tüm turizm endüstrisi kollarını birleştiren ve destekleyen büyük ve başarılı bir etkinliğin parçasıdır. 

HORECA– Ekipman, catering tesislerinin, restoranların ve otellerin tefrişatı için son teknoloji ürünlerin ve çeşitlerin üretimi ve dağıtımının yanı sıra, catering tesislerinin hizmet faaliyetleri, yeni iş, tedarik ve operasyon trendleri ile uğraşan en önemli şirketleri bir araya getirir.

Program sergileme bölümünde mutfak ekipmanları, restoranlar, barlar, oteller, güvenlik ve rezervasyon sistemleri, çarşaflar, temizlik ekipmanları, fırın ve pastacılık ürün çeşitleri, ziyafet ekipmanları, mesleki literatür ve yayınlar ziyaretçiler tarafından görülebilir.

Katılımcıların sergi programındaki pek çok yenilik, otel işletmeciliği ve ikram hizmetleri gösterir.

Son yıllarda, tüm bölgede otel endüstrisine büyük yatırımlar yapıldı. Küresel otel zincirlerinin yanı sıra yerel yatırımcılar, uluslararası ve yerel konukların sayısında daha fazla büyüme bekleyerek yatırım yaptı ve yapmaya devam ediyor. 

Turizm tesisi donanımına yeni teknolojilerin ve standartların getirilmesi, tüm turizm endüstrisini geliştirir ve tüm kapasiteleri turizm ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde uyarlar. Bu bölüm giderek daha önemli hale geldi ve Fuar’da temsil edildi.

Profesyonel yan etkinlik programı, tüm catering personeli, otel yöneticileri ve aynı zamanda ziyaretçiler için güncel konularla doludur, çünkü stantlarda yapılan sunumlar, son teknoloji ekipmanlarda catering becerilerinin gösterilmesi ve ürün tadımı bu etkinliği benzersiz kılmaktadır. 

 Fuarlar, ülkenin ekonomik faaliyetinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Şehri, Güçlendirme. Ekonomik canlılık. Sosyal ilerleme. Çevresel sürdürülebilirlik. Bu dört ilke, sertifikasına turizmin alternatifi fuarlar kongreler rehberlik eder. Fuarlar sayesinde şehirler ticaret merkezleri haline geldi ve dünyanın farklı şehirlerine pek çok zenginlik getirdi.

Fuarlar Kongreler, Turizm açısından, geçici ve kalıcı istihdam olanakları sağlar, kültür alışverişini teşvik eder ve barışı geliştirir.  

Ticaret fuarları çok güçlü bir pazarlama ortamıdır. Binlerce uluslararası alıcı ve satıcıyı kısa sürede tek bir yerde bir araya getirmektedir.

Sürekli olarak düzenlenen ticaret fuarlarının şehirlerin markaları üzerindeki etkisi yadsınamaz.

Yurt içinde ve yurt dışında ülkeden çok sayıda katılımcı ve  profesyonel ziyaretçiyi bir araya getiren Anfaş HORECA Küresel Marka oluştu.

Her yıl düzenli olarak yapılan Başkanlığını Ali Bıdı’nın yaptığı ANFAŞ HORECA fuarına katılmak adeta fırsatdır. 

yilmazparlar@yahoo.com 

Küresel Marka Anfaş Horeca Önemi