Cum. Tem 12th, 2024


Bu yıl ilki düzenlenecek olan Doğru Hasar Merkezi Medya Ödülleri gala gecesi Antalya’da, Sherwood Exclusive Hotel’de gerçekleştirilecek.

 Türkiye’nin en büyük hasar danışmanlık firmalarından birisi olan Doğru Hasar Merkezi’nin ana sponsorluğunda 28 Ekim Pazar akşamı gerçekleştirilecek, 1. Medya Ödülleri töreni yıldızlar geçidine sahne olacak. 


Sanat, siyaset ve spor dünyasını bir araya getirecek olan gecede Sinema, Müzik, TV ve Gazete dallarında çeşitli ödüller dağıtılacak.


Geceye Çiğdem Tunç, Ali Erkazan, Nuri Alço, Bahar Öztan, Arif Selçuk gibi sinema dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra, ekonomi yazılarıyla gündeme yön veren Akşam Gazetesi yazarı Prof. Dr. Deniz Gökçe, Sabah Gazetesi spor yazarı Gürcan Bilgiç, A Spor yorumcusu Yetkin Etkin, ses sanatçısı Alex Tataryan, röpotajlarıyla son yıllarda büyük ses getiren Seran Vreskala, magazin gazeteciliğinin duayen ismi Burhan Akdağ, Beyaz TV’nin sevilen magazin programı yapımcı ve sunucusu Mert Doğan gibi isimler katılacak.

Organizasyonu düzenleyen IST Production & PR Ajans’ın Genel Koordinatörü Başar Büyükkol, “Amacımız, Antalya’ya Altın Portakal gibi yıllarca ev sahipliği yapacağı bir organizasyon kazandırmaktı. 


Bunun için de Doğru Hasar Merkezi aracılığı ile ilk adımımızı attık. Aslında burada verilmesi gereken çok önemli sosyal mesajlar da var.  


Vatandaşlarımızın yaşadıkları ya da yaşayabilecekleri ölümlü yada ağır yaralanmalı trafik kazalarından sonra sahibi oldukları pek çok hakları var. Ve ne yazık ki pek çok vatandaşımız da bu haklarından haberdar değil. 


Biz bu organizasyon ile Doğru Hasar Merkezi adına bir farkındalık yaratmak ve vatandaşları da bu organizasyon aracılığı ile bilgilendirmek istiyoruz” dedi.


Doğru Hasar Merkezi Genel Müdürü Tamer Tezcan ise, “Bu organizasyon için çok büyük emek harcadık ve uzun zamandır hazırlık içindeyiz. 

Türkiye’nin dört bir köşesine yayılmış acentelerimiz ile gelecek olan değerli isimleri Antalya’da ağırlamaya hazırlanıyoruz. 

Amacımız bu organizasyonu geleneksel hale getirerek her yıl, medyamızın değerli isimlerini ağırlayabilmek” ifadelerini kullandı.

yilmazparlar@yahoo.com

Bir cevap yazın