Cum. Tem 12th, 2024


Bünyesinde Gastronomi ve Turizm konusunda deneyimli tecrübeli öncü isimleri bulunduran, günden güne çığ gibi büyüyen, Gastronomi Turizm Medya ve Tanıtım Derneği yaptığı ikinci yönetim kurulu toplantısında ortak akılla, beyin fırtınası yaparak yeni fikirlerle birlikde, ana yol haritasını ve icra edecek komisyonları belirledi.


17 Mart 2022 Perşembe günü Yönetim Kurulu Başkanlığını Mustafa Pehlivan’ın yaptığı, Kasap Burger zincirinin merkezi Beyoğlu şubesinde gerçekleşen toplantıya, Gastronomi Turizm Medya ve Tanıtım Derneği Başkanı Ufuk Güngör; Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Nur Ündey, Talip Bayram, Haldun Tüzel, Metin Dinçer. Genel Sekreter Mustafa Pehlivan. Muhasip Sayman Üye Cengiz Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Aydeniz, Gökhan Oğuz, Mehmet Birtek, Adem Giden, Namık Ekin, Ercan Yüksel, Birol Akça, Erol Duran gibi isimler katıldılar.


Başkan Ufuk Güngör’ün yaptığı tarhana çorbası ve Ayvalık’ta özel butik zeytinyağı üreten Quinceland Zeytinyağı firmasının sahibi İlknur Tunç ilk hasat soğuk sıkım, naturel sızma filtresiz zeytinyağı tadımları ile Gastronomi toplantının enerjisini artırdı. Kasap Burger ikramları ile yemek sonrası Toplantıya geçidi.


Derneğin çalışma omurgasını oluşturmak için havuz bilgiler doğrultusunda komisyon çalışmaları belirlendi.
Demokratik yapıya sahip Derneğin Başkanı Ufuk Güngör Komisyon Başkanlarını açıkladı; Turizm Komisyonu-Doç. Dr. Nur Ündey, Basın Halkla İlişkiler Komisyonu- Adem Giden, Proje, Etkinlik ve ARGE Komisyonu- Cengiz Yavuz, Kamu ve Yerel Yönetimler Komisyonu- Talim Bayram, Gastronomi Komisyonu- Gökhan Oğuz, İş İnsanları Komisyonu-Mustafa Pehlivan, Bilişim ve Teknoloji Komisyonu-Erkan Özdağlı, Eğitim, Kültür ve Sanat Komisyonu- Birol Akça, Gençlik ve Spor Komisyonu-Ercan Yüksel, Yüksek İstişare Komisyonu- Haldun Tüzel, Namık Ekin, Yılmaz Parlar

yilmazparlar@yahoo.com

Bir cevap yazın